Close

Party stany dodají zahradě další rozměr

Party stany na zahradě vytvoří pohodové místo, kde můžete relaxovat. Praktický přístřešek může mít řadu podob a posloužit i k jiným účelům. Na co si dát pozor?

Ne vždy se na zahradu hodí stavěný altánek, se kterým nemůžete hnout. Party stan se dá přenést tam, kam potřebujete, když třeba rádi měníte koncepci plochy pozemku. Pak není potřeba žádné bourání, stačit postavit stánek vždy na příslušné místo, kde vám bude nejpříjemněji.

Praktický párty stan

Párty stan může posloužit jako místo k relaxaci, dají se pod ním pořádat oslavy, výročí, ale také třeba svatby. Když se rozhodnete uspořádat nějakou akci mimo domov a budete potřebovat zázemí, může takový stánek snadno posloužit. Sbalíte, přenesete a znovu rozložíte. Je to velmi praktická záležitost.

Nezbytné vlastnosti párty stanu

Přestože je stan bez problémů přenosný, měl by mít dobrou stabilitu. Velký význam má také provedení. Party stany Brimo tvoří materiál zastřešení a konstrukce. Materiál střechy i bočních stěn jsou pevné, praktické a voděodolné. Povrstvená látka chrání proti UV záření a zvládá nejrůznější rozmary počasí. Celoocelová nůžková konstrukce má dlouhou životnost. Navíc je chráněna proti korozi i proti poškrábání.

Snadná manipulace

I přes kvalitní provedení je párty stan poměrně lehký a zvládá s ním manipulovat jeden člověk. Snadné je také jeho rozložení, které trvá necelých 40 vteřin. Nepotřebujete k tomu ani návod ani jakékoliv nářadí. Výhoda spočívá v automatickém systému zajištění konstrukce. Stánek v případě potřeby i snadno složíte.

Variabilita

Stan můžete využít na 5 způsobů: ať už je to pouze jako altánek, kdy využíváte pouze příjemný stínek střechy, nebo nandáte jednu až tři stěny. Ty zajistí lepší pocit soukromí a ochrání i proti počasí. Pokud by byl hodně velký nečas, je možné pořídit i čtvrtou stěnu se dveřmi a celý stánek úplně zavřít. Všechny stěny se přidělávají na suchý zip.

Rozměry stánku

Důležité jsou také rozměry stánku. Jestli máte zájem spíše o menší, který stačí na malé posezení, případně jako stánek třeba na ryby nebo spíše potřebujete větší, pod který se už schová více osob. Podle účelu máte na výběr z různých rozměrů stanů. Menší párty stany mají velikost 2 x 2 m, 2 x 3 m a 3 x 3 m, sáhnout můžete také po větších rozměrech jako je 3 x 4,5 m nebo 3 x 6 m.

Výběr z barevných provedení

Vybírat se dá také z několika barev. Základem jsou přinejmenším tři barevné varianty. Většinou jich je ale na výběr mnohem více. Dá se tak zvolit mezi jasnými nebo naopak tlumenými barvami. Zcela podle vašeho vkusu a aby se stánek dobře hodil pro váš účel. Stálobarevný materiál má dlouhou životnost a vy si budete moci jeho kvalit užívat po dlouhou dobu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *