Close

Zahradní kašny budou na vašem pozemku jen zářit

Efektní zahradní kašny – krásný přírůstek na váš travnatý pozemek. Existuje mnoho variací, tvarů a materiálů, které jsou vhodné pro každou zahradu. Proto při jejím výběru je třeba vzít v úvahu mnoho faktorů, včetně otázek bezpečnosti. Zahradní kašny jsou vyrobeny z různých materiálů – beton, kámen, mramor, žula, sklolaminát, kov, keramika či umělé pryskyřice. Nejběžnější materiály jsou vybírány na základě rozpočtu a estetického cítění, ale všechny materiály mají svou kvalitu, stejně jako výhody a nevýhody. Například, sklolaminát je lehký, zatímco beton a mramor je odolný.

Zahrada – romantika s kašnou

Pěkná zahrada – romantický obraz vytvoří obyčejné staré dřevěné kolo nebo necky.  Velikost kašny závisí na velikosti zahrady. Nástěnné fontány vám pomohou ušetřit místo a zdobí zahradní úpravy. Existují kulaté a hranaté kašny, fontány v podobě mísy, vázy a různé sochy. Působivé jsou jednoduché stejně jako složité kašny, které přidávají architektonický detail do zahrady nebo do dvora. Existuje mnoho stylů zahradní kašny, od jednoduchých až po složité, od tradičních až po moderní, kaskádové fontány a vodotrysky v podobě vodopádu.   Volně stojící kašny a fontány v podobě podstavce vytvářejí krásný design krajiny, zatímco fontány v rybníku mohou být skryty v zeleni.

Zahradní kašny! Je čas na objednávku

V současné době jsou zahradní kašny na vrcholu popularity. Trh nabízí neskutečné množství tvarů v široké paletě barev. V dnešních zahradách můžeme vidět mnoho moderních kašen z přírodního kamene či kovu, nejen v blocích geometrických tvarů, ale například i soustavách velkých kovových koulí. Každopádně získáte efektní a praktický zahradní prvek, který ozvláštní vaši zahradu. A kde se dají kašny pořídit za rozumné ceny?  Doporučujeme navštívit zákazníky oblíbený internetový obchodu t-zbozi.cz. Do dvou pracovních dnů máte svou objednávku doma!

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *