Close

Společnost Aknilas, specialista na prodej ložisek

Českou společnost Aknilas s.r.o. se sídlem v Nymburku v roce 2009 založil Martin Souček. Od počátku se firma specializuje hlavně na ložiska a průmyslové komponenty pro výrobu, servis strojů a strojních zařízení. Společnost má více než 15 let zkušeností a sestavila silný a zkušený tým specializovaných odborníků. Prodej ložisek probíhá velmi rychle a odborníci vám poradí a navrhnou optimální řešení.

Prodej ložisek a dalšího sortimentu

Stěžejním produktem jsou ložiska, lineární vedení a další strojírenské produkty, včetně souvisejících náhradních dílů. Vše je od předních světových výrobců, jako jsou SKF, INA – FAGFAG, NSK, NTN, KOYO, McGill, TIMKEN, LOCTITE, GUFERO, MEGADYNE, RUBENA, SIMRIT, GATES a dalších prověřených dodavatelů z Evropy, Ameriky a Japonska. Produkty jsou skladem a ihned k odběru v kamenné prodejně v Nymburku. Online objednávky jsou obratem odeslány.

Vhodný výběr produktu

V nabídce jsou i ozubená kola, řetězy, gufera, klínové, ozubené a ploché řemeny, o-kroužky, v-kroužky, těsnící prvky, průmyslová lepidla a maziva. Značka Spanjaard nabízí aditiva, čističe, mazadla, separátory, safestep, autokosmetiku a opakovaně plnitelné nádoby. Nabídka je komplexní. Společnost provozuje i vlastní zakázkovou kovovýrobu. Specializuje se na výrobu ozubených kol a jiných komponentů podle přání zákazníka bez ohledu na minimální objednané množství.

Spolehlivost a vstřícný přístup

Ve společnosti Aknilas s.r.o. pracují kvalifikovaní pracovníci vybavení s mnohaletými praktickými zkušenostmi. Firma AKNILAS, s.r.o. si dokázala vybudovat v oblasti dodávek ložisek a dalších produktů určených pro výrobu a servis strojů velmi dobrou pozici na trhu. Čeká vás zde vstřícný přístup, odborné poradenství a včasné dodržení všech závazků. Pokud neznáte číslo požadovaného ložiska, změřte vnitřní, vnější průměr ložiska a jeho šířku pomocí šuplery.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *