Close

Jak na nejlevnější zahradní altán

Při rozhodování se o koupi nějakého výrobku určitě narazíte na informace typu ” je lepší si za kvalitu připlatit”, “pořiďte si značkový výrobek”. V mnoha případech to jsou věty, které Vás mají naladit na utracení co největší částky. Je jasné, že firmy se silným brandem musely utratit miliony korun, aby se nám vryly do podvědomí a že tyto miliony ze zákazníků musejí opět dostat. Může se ale snadno stát, že značkový výrobek je násobně dražší, kvalita ale naprosto stejná jako u neznačkového výrobku z hypersupermarketu.

U skládacích altánů neboli zahradních stanů je ale realita nekompromisní – zde je opravdu lepší si trochu připlatit, jinak budete v neustálém stresu.

Ty úplně nejlevnější zahradní altány (v ceně pár stokorun) disponují:

  • tenkostěnnou trubkovou konstrukcí – při dešti vzniknou na střeše těžké kaluže, které tenká konstrukce neunese – ta se snadno rozlomí…
  • plachtou s nejnižší gramáží – už při mírném dešti se každá kapka propasíruje střechou dovnitř – tam je za chvíli dost vlhko…
  • spojovacími elementy ze snadno rozbitného plastu – při větru snadno prasknou…

Společný problém všech těchto starostí je, ŽE NEJSOU KE KOUPI ŽÁDNÉ NÁHRADNÍ DÍLY! Cokoliv se rozbije, můžete vyhodit celý altán.

Doporučujeme přečíst celé články:

Máte zkušenosti s nejlevnějšími výrobky?

Dejte vědět!

Zanechte dotaz nebo jakýkoliv komentář 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *