Close

Malování pokojů i kanceláří? Již jen s profesionály.

Fotografie: malířské práce

Vzpomínky na poslední malování jsou ještě živé. Nábytek všude možně po bytě, jenom ne tam, kde by měl být. Barva všude po nábytku a po podlaze, jenom ne na stěnách tam, kde by měla být. A výsledek sice není nejhorší, ale je úplně jiný než byla původní představa. Absolvovat to všechno znovu anebo zkusit malování pokojů Praha?

Malování svépomocí

Malování je jedna z aktivit, která se zdá jako stvořená pro domácí kutily. Ale často s sebou naopak nese mnohem více úkonů, než se na první pohled zdá, a nakonec malování z nedostatku zkušeností nedopadne k naprosté spokojenosti.

Malování pokojů Praha je profesionální firma, která je schopná zaručit odborné ošetření zdi a její vymalování za více než konkurenceschopné ceny a navíc zdarma nabídne návštěvu technika, který poradí s tím, jaký je nejlepší postup a může spočítat první přibližnou kalkulaci.

Výhody najmutí profesionální firmy

Profesionálové zajistí celý byt či kancelář tak, aby nic nepřišlo k úhoně a nebylo při malování zašpiněno. Stejně tak nakonec zajistí závěrečný úklid a místnosti předají připravené k okamžitému použití.

Vymalování proběhne na té nejvyšší úrovni, aby opravdu vydrželo a stěny vypadaly jako nové. Malování pokojů Praha v první řadě seškrábe původní nátěr, postará se o zatmelení všech spár a škvír a nanesení penetračního nátěru, díky kterému je zeď opravdu připravena na malování.

Další služby a nabídky

V případě, že klient si je pouze vědom potřeby vymalovat, a není si zcela jistý, jakou barvu a dekorační prvky zvolit, Malování pokojů Praha rádi pomohou. Dlouholeté zkušenosti jsou v tomto ohledu zcela klíčové. Rádi poradí s tím, která barva je hezká na velké plochy a která se naopak hodí na moderní dekoraci.

Dále je možné poptat i speciální nátěry a laky, podle toho, která místnost se bude malovat. V koupelnách jsou velice oblíbené protiplísňové nátěry, dále je podle potřeby možné zvolit antibakteriální, termoizolační či protipožární nátěry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *